4.4/5 - (60 votes)

ORTALAMA BOYACI FİYATLARI 2023

1+1 Oda (50 m2)

  • Malzeme Fiyatı
  • İşçilik fiyatı

2+1 Oda (75 m2)

  • Malzeme Fiyatı
  • İşçilik fiyatı

3+1 Oda (100 m2)

  • Malzeme Fiyatı
  • İşçilik fiyatı

4+1 Oda (125 m2)

  • Malzeme Fiyatı
  • İşçilik fiyatı

Kocaeli Darıca Boyacı fiyatları, 2023 boyacı fiyatları darıca, 2023 boya badana fiyat, 2023 darıca boya işçilik fiyat, 3+1 daire boyama fiyatları, Darıca Boya Badana Fiyatları, Darıca boyacı fiyatları, Darıca boyacı işçilik fiyatları, badana fiyatları, boya badana fiyatları, boya badana işçilik fiyatları, boya badana maliyet, boya badana usta fiyatları, darıca boya fiyatları, boya işçilik fiyatları, boya ustası fiyatları, boyacı yevmiyeleri fiyatları, daire badana fiyatları, daire boya fiyatları, daire boyama fiyatları, dublex daire boya fiyatları, ev badana fiyatları, ev boya fiyatları, darıca ev boyama fiyatları

0505 081 81 41

5/5

Boyacı Fiyatları

Kocaeli Darıca Boyacı, Boyacı Fiyatları sitemize hoşgeldiniz. Darıca Ocak ayı 2023 tarihi itibariyle darıca boya badana fiyatlarımızı güncelledim. Sizlere, boya badana işleriniz için önemli hususlar ve güncel fiyatlar hakkında bilgiler vereceğim. Darıca boyacı ustası. Burada sunulan bilgiler 20 yıldır boya badana hizmeti sunan profesyonel ustalar tarafından hazırlanmıştır. Boya badana malzeme ve işçilik güncel fiyat bilgilerine göz atıyorsunuz. Fiyat tablomuzu incelediğinizde sizde kendi evinizin boya maliyetini kolaylıkla hesaplayabileceksiniz.

Boyacı Fiyatları

ÖNEMLİ NOT: Boya badana fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Eşyalı daireler için geçerli değildir. Tavanlarda veya duvarlarda bulunan hasarlı ve kusurlu yüzeylerin fazlalığı boya badana fiyatlarını etkileyebilir. 2 renkten fazla renk uygulamaları fiyatları etkiler. Kapı ve pencerelerin boyanması, boya badana fiyatlarımıza dahil değildir.

Önemli olduğuna inandığım bir kaç konuya değinmek istiyorum fiyat tablomuza geçmeden önce: Boya malzeme fiyatları bellidir. Bir galon (20 kg) kaliteli boyanın fiyatı ortalama 1.000 TL’dir ve 120 m2 bir evin boya sarfiyatı duvarlarda ortalama 30 kg’dir. Tavanlarda da keza 30 kg’dır. Fırçası, rulosu, ambalaj ve bant vs gibi diğer sarf malzemeleri ile birlikte yaklaşık bir evin sadece boya malzemesi 2.000 TL’dir.

Boyacı

boya badana

En kaliteli boya markaları ile çalışıyoruz. Sizin tercihinize göre DYO, FİLLİBOYA, MARSHALL, POLİSAN, JOTUN,BİANCA bizim tercih edip kullandıklarımız arasında. Tam silinebilir, silikonlu, kokusuz boyalarla evlerinizi renklendiriyoruz. Üstelik bizden sonra temizlik yapmanıza bile gerek kalmayacak kadar özenli.

Scroll to Top