4.8/5 - (5 votes)

Şişli boyacı, 2023 Şişli boyacı fiyatları,Şişli boya badana fiyatları,Şişli boyacı fiyatları, boya badana fiyatları, boyacı fiyatları, boya ustası fiyatları ,2023 boya badana fiyatları, 2023 badana fiyatları Şişli, 2023 boya badana fiyat, 2023 Şişli boya işçilik fiyat, 3+1 daire boyama fiyatları, Şişli Boya Badana Fiyatları, Şişli boyacı fiyatları, boyacı işçilik fiyatları, badana fiyatları, boya badana fiyatları, boya badana işçilik fiyatları, boya badana maliyet, boya badana usta fiyatları, boya fiyatları, boya işçilik fiyatları, boya ustası fiyatları, boyacı yevmiyeleri fiyatları, daire badana fiyatları, daire boya fiyatları, daire boyama fiyatları, dublex daire boya fiyatları, ev badana fiyatları, ev boya fiyatları, ev boyama fiyatları

ORTALAMA FİYATLAR 2023

1+1 Oda (50 m2)

  • Malzeme Fiyatı
  • İşçilik fiyatı

2+1 Oda (75 m2)

  • Malzeme Fiyatı
  • İşçilik fiyatı

3+1 Oda (100 m2)

  • Malzeme Fiyatı
  • İşçilik fiyatı

4+1 Oda (125 m2)

  • Malzeme Fiyatı
  • İşçilik fiyatı

Hoşgeldiniz.Ocak ayı 2023 tarihi itibariyle boya badana fiyatlarımızı güncelledim.Sizlere, boya badana işleriniz için önemli hususlar ve güncel fiyatlar hakkında bilgiler vereceğim. Burada sunulan bilgiler 20 yıldır boya badana hizmeti sunan profesyonel ustalar tarafından hazırlanmıştır. Boya badana malzeme ve işçilik güncel fiyat bilgilerine göz atıyorsunuz. Fiyat tablomuzu incelediğinizde sizde kendi evinizin boya maliyetini kolaylıkla hesaplayabileceksiniz.

ÖNEMLİ NOT: Boya badana fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Eşyalı daireler için geçerli değildir. Tavanlarda veya duvarlarda bulunan hasarlı ve kusurlu yüzeylerin fazlalığı boya badana fiyatlarını etkileyebilir. 2 renkten fazla renk uygulamaları fiyatları etkiler. Kapı ve pencerelerin boyanması, boya badana fiyatlarımıza dahil değildir.

Önemli olduğuna inandığım bir kaç konuya değinmek istiyorum fiyat tablomuza geçmeden önce: Boya malzeme fiyatları bellidir. Bir galon (20 kg) kaliteli boyanın fiyatı ortalama 1.000 TL’dir ve 120 m2 bir evin boya sarfiyatı duvarlarda ortalama 30 kg’dir. Tavanlarda da keza 30 kg’dır. Fırçası, rulosu, ambalaj ve bant vs gibi diğer sarf malzemeleri ile birlikte yaklaşık bir evin sadece boya malzemesi 2.000 TL’dir.

boya badana

En kaliteli boya markaları ile çalışıyoruz. Sizin tercihinize göre DYO, FİLLİBOYA, MARSHALL, POLİSAN, JOTUN bizim tercih edip kullandıklarımız arasında. Tam silinebilir, silikonlu, kokusuz boyalarla evlerinizi renklendiriyoruz. Üstelik bizden sonra temizlik yapmanıza bile gerek kalmayacak kadar özenli.

boyacı

Scroll to Top